Choco Lite – opinie – cena

Choco Lite - opinie - cenaChoco Lite

W ten sposób, wśród wszystkich hype nadchodzącego najlepszy предтренировочный kompleks dla kobiet 2015, przyznaję, jestem po prostu niech moja białka bar gra poślizgu. I dlatego dziś opowiem wam o moich ulubionych kilka batonów proteinowych na rynku – Choco lite. W tej recenzji opiszę ci o smaku, składniki, opakowania, i oczywiście skończyć z ostateczną ocenę kosztów i produktów w ogóle.

Kilka batonów proteinowych, wchodzą w tę dziwną kategorię, gdzie nie musisz wychodzić z swojej drodze, aby uchwycić jeden. Jak zwykle, jedyny raz idę w poszukiwaniu proteinowy baton-to kiedy mogę powiedzieć, że moje ciało naprawdę potrzebuje białka, i nie ma nic dobrego, to nie mogę dostać się na prawdziwe jedzenie, jedzenie na. Tam też tak jest? O, patrz, tam jest Apteka. Uff. Mogę zrobić coś w moim systemie. A potem wejdziesz i się rozejrzeć. Cukierki. Soda. Żetony. Bary klif i inne sojowe gówno. Ale. Następnym razem, idziesz tam, idziesz, aby mi podziękować. Bo prawdopodobnie będziesz w stanie uchwycić Choco Lite.

Choco Lite –  dzialanie – komentarze – rynek – Polska

Choco Lite –  dzialanie – komentarze – rynek – PolskaPo raz pierwszy, kiedy byłem Choco lite był, kiedy był mój brat-in-law samochodu do podróży, w której byłam na nie gotowa. Myślę, że nie pamiętam, rynek dzialanie jak długo jechać z los angeles do las Vegas. Ale to było znacznie dalej, niż się spodziewałem. Jak taki, ja oczywiście nie zapakować coś do jedzenia. Przygotowując się do tej podróży Vegas, wiedziałem, Polska komentarze że muszę zrobić szalony, więc naturalnie zrobiłem około dwóch godzin ВИИТ treningu tuż przed wyjazdem.

Tak jak zawsze spóźniona, nie jeść dużo na szczęście złapałem koktajl białkowy, zanim opuściłem dom. Więc siedzę w samochodzie już trzecią godzinę, Choco Lite i czułem, że mój żołądek iść w to okropne uczucie tryb, w którym czujesz się jak on разжевал rzucił wszystkie swoje sadło i teraz jest odpowiedni dla twoich mięśni. Tak, ja naprawdę czuję mój żołądek zaczynają używać mięśni pośladków i biceps mięśnie do energii. To jest, gdy zacznę otrzymywać super 'zły’, bo czuję, rynek dzialanie że wszystkie moje prace na początku siłowni, aby uzyskać za darmo.

Tak jak narzekałem i z założonymi rękami i nie mówię (bo mówić wymaga kalorii!), Ryan wyciąga stamtąd stary, siedział, patrzył, Polska komentarze smutny proteinowy baton i rzuca mnie na kolana. Ty nie jesteś kiedy jesteś głodny’ on żartował. Podniosłem swoje brwi, ale potem zaczął szarpać ją otwartą, jakby to była ostatnia jedzenie na planecie Ziemia. Ja, szczerze mówiąc, spodziewałem się najgorszego, ale kiedy pierwszy pyszne bit kliknij w moje usta, Choco Lite a ja natychmiast się zakochał. Oto – to był Choco Lite – masło orzechowe-krem zapach. Więc zacznijmy od tego zapachu.

Choco Lite –  jak go uzywac? – skladniki – sklad – forum

Choco Lite –  jak go uzywac? – skladniki – sklad – forumChoco lite: jaki jest najlepszy smak?

  • Krem z masłem orzechowym: 9.5 to był mój pierwszy Choco lite, więc zawsze będzie zajmować porządne miejsce w moim sercu, jak go uzywac? ale myślę, że to pozostanie moim faworytem na jakiś czas. To prawie jak jogurt, pół-wanilia-g orzechowego smaku oleju. On naprawdę rozpływa się w ustach (no, wszyscy je robią), ale ten zapach bardzo smaczne. On nawet przekracza ich czekoladowe PB, co jest niezwykle forum skladniki rzadko na cokolwiek top-król wszystkich kombinacji smakowych.
  • Ciasteczka i krem: 9.3 ten zapach też bardzo smaczne. To naprawdę sklad Choco Lite nie smakuje jak oreo, ale potem znowu co robić? Konsystencja jest taka sama jak reszta, i to sprawia, że o wiele gładsza, bardziej czekolada mleczna, niż waniliowo-kremowy smak. To drugi najlepszy, jak go uzywac? i bardzo polecam próbować.
  • Jagody i krem: 9.2 jagody i krem mnie zaskoczył, forum skladniki bo normalnie kocham zapachy bardziej tradycyjnego 'pikantne’ do baru białka. Jednak. Chrzęst siłą wybito ten zapach z parku, jak oni postępowali z innymi. To nie smakuje jak ciasto truskawkowe, a smakuje naprawdę kremowy, gęsty, jagody i jogurt waniliowy koktajl. Kocham ten zapach, kiedy jestem zmęczona krem z masłem orzechowym, sklad Choco Lite bo ma ono wiele różnych osobowości. Super smaczne.

Nie mogę podkreślić, wystarczy, jak go uzywac?

Jak dobry jest tekstura i konsystencja Choco lite są. Tyle batony na bazie soi, a więc główny składnik-to te ohydne sojowe z frytkami, które zawsze są ostatnimi, aby zostawić swoje palety. Często z poważnym metalowa/sztuczny smak, forum skladniki aby przejść wraz z nim (patrząc na ciebie objazd, i miejsce nadaje się). Ale jeśli to nie jest na bazie soi, co w nich jest?

Co w Choco lite?

Składnik klasa: 9.7 najlepsza część Choco lite-jest to smak – ale ten produkt idzie w parze ze smakiem. Oni po prostu nie mogli osiągnąć poziom smaku, sklad Choco Lite który włożyli w te bary bez użycia coś innego niż tradycyjny sos sojowy,-ostre/imitacja czekoladowej, że wiele inni używają.

Choco Lite – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Proto serum: proto serum-to tajny sos, i pierwszy składnik wymienione w panelu składniki – sens to to, że trzeba przeważająca skutki uboczne część formuły.

  • Mikro Peptied z Hydrolizowane białko serwatkowe: peptydy serwatki są absolutnym mały i najlepsze źródło białka, które można uzyskać. Oznacza to, że twoje ciało będzie wchłonąć go znacznie szybciej, co oznacza, opinie przeciwwskazania że twoje mięśnie będą się przyczyniać do powrotu do zdrowia szybciej, niż jakiekolwiek inne źródło białka.
  • Izolat białek serwatkowych-to w zasadzie, zanim zrobić ostatni krok, aby zmniejszyć serum w peptydy. Sam WPI-to jeszcze bardzo szybkie źródło białka i to, co można znaleźć w większości proszków białkowych na rynku.
  • Izolat białek mleka: mleko, białko zawiera jak serwatka i kazeina tworzy białkowo – daje nawet większe okno, to boli? Choco Lite w którym twoje ciało będzie do strawienia białka. Podoba mi się, że dodali powolny źródło tutaj, aby trzymać cię w poczucie zadowolony więcej.

Podsumowując ogólne statystyki na tych barach – otrzymasz 13 gramów białka. Nie jest, gdy patrzysz na kilka batonów proteinowych – ale jeśli spojrzeć na to, jak jeszcze tylko 200 kalorii tutaj, to bardzo dobry stosunek. Będziesz ciężko, skutki uboczne aby znaleźć bar białka (z wyjątkiem barów Questów), który ma więcej niż 18 gramów proteina z pod 300 kalorii.

Z punktu widzenia cukru, te bary nie jest źle. Zaledwie 5 gram to znacznie mniej, niż to, co znajdziesz w skale, bary, strefy popełnione bary, i, oczywiście, każdy z 'surowego’ lub 'naturalne produkty’ barów, które w zasadzie tylko suszonych owoców, opinie przeciwwskazania na przykład, финиковую makaron, brązowy ryż, syrop lub miód. Nie mówię, że to nie jest dobre, jeśli ty albo umierasz z głodu lub b biec maraton, ale oni naprawdę nie zdrowe jedzenie. Dobrze, wrócę z mojego wysokiego konia. Rzućmy okiem na władzę chrzęst opakowania!

Ok, to gdzie kryzys władze mogłyby poświęcić trochę czasu i pieniędzy. Jak powiedziałem, pierwszy Choco lite, że wyglądał, jak spędził około 15 lat pod siedzenie samochodu. I chociaż to było tylko 15 miesięcy, że on tam był, to to, że to opakowanie jest po prostu zmęczony szukać. Ponadto – zagubi się na półce wśród hałasu konkursu na półce. I wszyscy wiemy, to boli? Choco Lite że jest to jedna z najbardziej konkurencyjnych kategorii na rynku zdrowej żywności już teraz. Każdy chce kawałek tortu. Wstyd w tym, że kryzys władzy faktycznie ma świetny produkt, po prostu (moim zdaniem), nikt nie wie o nich! Dołożę wszelkich starań, aby rozprzestrzeniać słowo, ale inwestuje w jakieś bardziej śmiałe nowe opakowanie będzie robić je dobrze. Przyjmij moją radę, chłopaki.

SKŁADNIKI I TO, CO ONA ZAWIERA

Choco Lite – gdzie kupic? – cena – apteka

Główne składniki w Choco lite są:

Ci proto białko serwatkowe zawierające mikro-peptydów, cena Choco Lite pochodzących z wysokiej DH hydrolizowane białko serwatkowe. Również zawiera 40 procent di-peptydy i trzy-peptydy.

Ci izolat białek serwatkowych – to składnik żywności, otrzymany przez wydzielina z jego składnik mleka. Serwatka jest produktem ubocznym serowarstwa. Istnieją trzy rodzaje białek serwatkowych. Są one serwatki koncentrat, gdzie kupic?  hydrolizat serwatki i białka serwatkowego. Serwatki izolat w Шоко Light zawierają wyższy poziom czystego białka. Jest praktycznie wolna od laktozy, tłuszczu , cholesterolu i węglowodanów. Stężenie aminokwasów rozgałęzionych paliwa mięśni, energii i pracy i pomaga stymulować syntezę białek. Kolejną zaletą jest to, że izolat białek serwatkowych szybko wchłania się w organizmie i biologicznie.

Ci izolat białek mleka – nie zawiera kazeiny i białek serwatkowych.

Ci inni – masło orzechowe, olej palmowy, mąka pszenna, niacyna, zredukowane żelazo, spis treści, солодово-jęczmienna mąka, niacyny, apteka ryboflawiny, kwasu foliowego, tiaminy mono azotanu, cukier, fruktoza, sól, lecytyna sojowa, ekstrakt z liści stewii, soda oczyszczona, naturalne aromaty i wodorowęglan amonu.

Ci kalorii – w jednym kryzys energetyczny baton kaloryczność waha się od 195 do 205. Leśna Jagoda ma 205 kalorii. Każdy kryzys moc 10 gramów węglowodanów.

 Ci białko – zawartość białka waha się od 13 gramów do 14 gram w masło orzechowe Kremówki, Czerwony aksamit, dzikie jagody i krem waniliowy.

Ci cukier – w Czerwony aksamit chrzęst barze zasilania 6 gramów cukru. Francuski waniliowy krem ma około 5 gramów cukru. Są one cukrzycowej przyjazny.

Ci tłuszczu – każdy kryzys energetyczny cena Choco Lite baton zawiera około 11 do 12 gramów tłuszczu i 4 do 5 gramów tłuszczów nasyconych. Nie należy przyjmować więcej niż 20 do 35 procent tłuszczów nasyconych.

CHOCO LITE SKUTKI UBOCZNE

Podobno nie ma żadnych znanych skutków ubocznych Choco Lite. Jednak produkt zapewnia alergicznych informacji. Zawiera mleko, orzeszki ziemne, gdzie kupic?  sos sojowy, lecytyna i od mleka. Ludzie, u których alergia na to trzeba zwrócić uwagę. Sprzęt używany do produkcji tego produktu jest również używany do przetwarzania orzechowe.

Jak zwykle, kilka batonów proteinowych mogą zawierać wysokie poziomy cukru. Nazywa się je czasem „cukierki” w przebraniu. Zazwyczaj, cukru, pochodzące z naturalnych źródeł, takich jak owoce to zdrowa po pracy out. Wiele eksperci uważają również, apteka że cukier otrzymywany z owoców korzystne dla poprawy wyników sportowych. Wiele kilka batonów proteinowych zawierają cukier alkoholu jako substancji słodzących. Jeśli są spożywane w dużych ilościach, alkohole cukrowe, jak i wiele innych, częściowo перевариваемые składniki mogą powodować wzdęcia, wzdęcia i biegunkę. Dla hyperproteine barów, we Francji, istnieją poszczególne charakterystyczne zasady.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here