Mayday Polska 2016 – We Love The Future

Mayday Polska 2016 – We Love The Future

 

Żadna inna impreza nie wywarła takiego wpływu na kulturę masową. MAYDAY to pierwsze Techno w wielkiej hali i z gigantyczną techniką. MAYDAY to pierwsza wielka platforma dla ducha naszej kultury muzycznej.MAYDAY był i jest inspiracją dla większości tego, co nastąpiło później na całym świecie. W tym roku poziom Techno na Mayday rośnie i będzie bardziej zróżnicowany niż kiedykolwiek.  To o brzmieniu przemysłowym, czasem melodyjnym, czasem melancholijnym ale zawsze impulsywnym. Stylowe i głośne. 

 

 

mayday-polska-2016-we-love-the-future

 

 

Siedemnasta edycja imprezy MAYDAY ma najciekawszy LineUp w całej historii. PETDuo spotka się z Pfirter–  argentyńskie Techno spotka się z brazylijskim. Chris Liebing spotka się z CherryakaBreakNtune – pierwsze pokolenie spotka się ze świeżą krwią.

 

 

Do dziś każda impreza MAYDAY była niewiarygodnym momentem jako całość i dla każdego z dziesiątek tysięcy jej uczestników. I tak też pozostanie.

 

Być może znasz to uczucie, ten moment, to zjawisko gdy zdarzają się rzeczy, które trudno racjonalnie wytłumaczyć, których nie da się wyjaśnić przez znane człowiekowi prawa natury. Ono może być sprzeczne, wyrażać ingerencję sił wyższych. Może być niewytłumaczalne przez wszelkie, znane nam do tej pory nauki. Po prostu to czujesz, po prostu to słyszysz każdym skrawkiem swojego ciała, a dźwięki mogą Cię ponieść wszędzie tam, gdzie sięga Twoja wyobraźnia. To uczucie to cud. To uczucie to MAYDAY!

 

 
Podobno nie da się przewidzieć cudów. Jak jednak inaczej określić to, co dzieje się na scenie każdej edycji MAYDAY? Czy to, kiedy tworzy się niewidzialna więź wszystkich miłośników techno? Inaczej niż cud? Z roku na rok jesteśmy świadkami niesamowitego zjawiska. Bierzemy w nim udział, poddajemy się euforii i uzależniamy się od napływających emocji. Z roku na rok jesteśmy tutaj, na MAYDAY. Nie jesteśmy tylko wielbicielami techno. Jesteśmy PIEWCAMI CUDÓW, jakie mają miejsce w katowickim Spodku. Jesteśmy szczęśliwymi wybrańcami, którzy mogą doświadczyć dotyku korzeni klasyki muzyki elektronicznej.
MAYDAY to podróż w przyszłość, która zaczyna się tu i teraz. MAYDAY to prawdziwy CUD techno.

 

 

 

Line up:
Adam Beyer – Stockholm

Alex.Do – Berlin
Ben Sims – London
Cherry aka BreakNtune – Szczecin
Chris Liebing – Frankfurt
Cleric – Manchester
Deborah De Luca – Neapol
Dida – Zbąszyń
Discox – Kraków
Friends of Mayday (live) – world
Gary Beck – Glasgow
Henning Bear – Berlin
Jonas Kopp – Buenos Aires
Kuba Sojka (live) – Tychy
Larix – Iława
Len Faki – Berlin
Pet DUO – Sao Paulo
Pfirter – Buenos Aires
Raphael Dincsoy – Stuttgart
Rødhåd – Berlin
Speedy J – Rotterdam
VRIL (live) – Berlin

 

 

 

Podział na sceny:

ARENA

Adam Beyer-Stockholm

Alex.Do – Berlin

Ben Sims – London

Cherry aka BreakNtune – Szczecin

Chris Liebing – Frankfurt

Cleric – Manchester

Discox – Kraków

Friends of Mayday (live) – world 

KubaSojka (live) – Tychy

Larix – Iława

Len Faki – Berlin

Rødhåd – Berlin

Speedy J – Rotterdam


SHOWROOM

Deborah De Luca – Neapol

Dida – Zbąszyń

Gary Beck – Glasgow

Henning Baer – Berlin

Jonas Kopp – Buenos Aires

PETDuo – Sao Paulo

Pfirter – Buenos Aires

Raphael Dincsoy – Stuttgart

VRIL (live) – Berlin

 

 

 

 

Impreza: Mayday Poland „We Love The Future”
Data: 10.11.2016
Miejsce: MOSiR „Spodek” Al. Korfantego 35, Katowice
Start: 17:00
Koniec: 09:00
Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/927502497336070/
Kup bilet: http://sklep.mayday.pl/sklep?c[]=44

 

 

TopDJ.pl, to ceniony i cieszący sie ogromną popularnością portal klubowy, który w całości został poświęcony muzyce oraz całej kulturze klubowej. Wieloletnie doświadczenie umożliwiło nam wypracowanie niekwestionowanej pozycji rynkowego lidera w swojej branży, którą cały czas utrzymujemy, dzięki prowadzeniu systematycznego, a także zrównoważonego rozwoju naszej strony. Od 2002 r. skupiamy wokół siebie tysiące młodych osób dla których podobnie jak dla nas muzyka klubowa, to życiowa pasja i sposób na atrakcyjne oraz aktywne spędzanie wolnego czasu. Zawsze na bieżąco aktualizujemy informacje dotyczące nadchodzących, tak klubowych, jak i dużych, muzycznych wydarzeń, stając się wiarygodnym i godnym zaufania źródłem konkretnych wiadomości. Cały czas jesteśmy na bieżąco, wskazując najpopularniejsze kluby ,najnowsze albumy, didżejów na czasie, a także opisując muzyczny sprzęt DJ. Prowadzimy najbardziej atrakcyjny, najchętniej odwiedzany i doskonałej jakości portal klubowy w Polsce, który dostarcza ważnych, tematycznych informacji. Udostępniamy także sety DJ, którzy zajmują pierwsze miejsca, na klubowych listach popularności ranking klub. Relacjonujemy przebieg najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych, dzieląc się z czytelnikami emocjami, a także wrażeniami z niezwykłych imprez. Naszym ogromnym sukcesem, jest pierwsza pozycja naszej witryny, w najczęściej wykorzystywanej wyszukiwarce Google, pod katem tematyki didżejskiej. Prowadzimy także działalność, mającą na celu obejmowanie patronatem muzycznych imprez, tak klubowych, gromadzących zwykle po kilkaset osób, jak i festiwalów, bądź eventów przyciągających tysiące uczestników. Nasze doświadczenie, w tym zakresie obejmuje już ponad 1500 patronatów medialnych, z których, jednymi z najważniejszych były: Viva Club Rotation (2004, 2005) Dance Lake Event (2006), czy Global beach Party (2008), a także wiele innych. Zapraszamy na naszą stronę topdj.pl wszystkich miłośników klubowych klimatów, którzy już po pierwszej wizycie na stałe dołączą do grona naszych czytelników.
forum klub