Mosquitron – opinie – cena

Mosquitron - opinie – cenaCzy nie byłoby najfajniejsze, gdybyś mógł pobrać aplikację na swój telefon komórkowy, który zamieniłby twój telefon w bezpieczną, wolną od komarów maszynę? To właśnie twierdzą niektóre aplikacje. Ten pomysł brzmi rozsądnie. Aplikacja emituje dźwięk, który komar może usłyszeć, ale komary nienawidzą go, więc trzymają się z daleka.

Problem polega na tym, że pomysł nie jest nowy lub nieprzetestowany. W rzeczywistości, Mosquitron, który twierdzi, że pracuje nad tą samą zasadą, istnieje od dziesięcioleci. aplikacje telefoniczne, dźwięk był emitowany z wtyczek lub urządzeń elektronicznych zasilanych z baterii. Te urządzenia wciąż są dostępne na rynku.

Mosquitron – działanie – komentarze – rynek – Polska

Stacje radiowe próbowały działanie nawet nadawać dźwięk. komentarze. Dlatego urządzenia były rynek testowane wielokrotnie, w różnych formach. Polska. Nie zdają egzaminu. Czasem nawet przyciągają więcej komarów.

Jeśli pomysł jest działanie taki, dlaczego takie urządzenia nie zniknęły lata temu? Mosquitron komentarze. Cóż, niektórzy producenci rynek oferują szczegółowe wyjaśnienia, które wydają się być takie, pracować, więc ludzie są gotowi spróbować , zwłaszcza jeśli urządzenie kosztuje tylko kilka dolarów. Mosquitron Polska.

Ponadto aktywność komarów jest tak zmienna, w zależności od pogody, lokalizacji i innych czynników, takich jak zapachy perfum lub potu, że ludzie mogą przypisywać mniejszą ilość przekąsek do włączania dźwięku, kiedy powodem może być coś innego, a oni i tak mają mniej ugryzień. Istnieje również możliwość, że niektóre dźwięki rzeczywiście odstraszają niektóre komary, ale właściwe połączenie dźwięku, gatunku, pory roku lub czegoś podobnego nigdy nie miało miejsca podczas rzeczywistych testów.

Mosquitron – jak go używać? – składniki – skład – forum

Mosquitron - jak go używać? - składniki - skład - forumJeśli tak jest jak go używać? w tym przypadku możesz nigdy nie trafić w odpowiednią kombinację. składniki. Możesz czytać recenzje skład i samemu zdecydować, czy urządzenia rzeczywiście działają dla tych, którzy mówią, czy robią, czy jest to zbieg okoliczności, czy też natknęli się na coś perfekcyjnego kombinacja, która wymknęła się testerom. forum. Najpierw zlikwidujmy jeden sprzeciw. Komory nie mają uszu, ale słyszą.

Jeśli obawiasz się, jak go używać? że twój głośnik nie jest wystarczająco dobry, dźwięk może nie być prawdziwie ultradźwiękowy , więc nawet zwykły głośnik telefonu komórkowego prawdopodobnie może w nią grać.W zależności od konkretnej aplikacji dźwięk prawdopodobnie znajduje się tuż przy krawędzi ludzkiego słuchu, więc dzieci lub osoby z doskonałymi uszami mogą nawet to słyszeć, chociaż dorośli mogą tego nie robić. Mosquitron składniki.

Jeden z recenzentów skład powiedział, że „dzieci oszalały”, gdy grał to w klasie. Mosquitron forum. Ultradźwiękowy Mosquitron zwykle czyni jedno z dwóch stwierdzeń: albo jest to hałas skrzydełek ważek (albo czasami nietoperzy), które odstraszają komary, ponieważ ważki i nietoperze to drapieżniki komarów.

Mosquitron – przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie

Czy to dźwięk przeciwwskazania męskiego wywołania komarów? skutki uboczne. dla partnera, który to boli? będzie dalej grywał samice, ponieważ „gdy samica komara będzie miała zapłodnione jajeczka, będzie aktywnie unikała jakiegokolwiek dalszego kontaktu z samcem”, jak wyjaśnia ta aplikacja opinie.

Problem polega na tym, że nie ma dowodów, że samice komarów unikają mężczyzn po W rzeczywistości „badania wykazały, że samce komarów są faktycznie przyciągane przez dźwięk kobiecego lotu, a samice zwykle mają bardzo słabą wrażliwość na dźwięk w porównaniu z samcami”. Jak ci, którzy mają freque w ciągu dnia padał bagienny teren lub staw i denerwowały go komary, oglądając skaczące ważki, „komary nie opuszczają obszaru upolowanego przez ważki”, jak zauważył entomolog Rutgers.

Ale to nie przeciwwskazania ma znaczenia, czy aplikacje przeciw komarom , lub inny Mosquitron, faktycznie działają z powodu jakiegoś innego nieznanego powodu. Mosquitron skutki uboczne. Problem polega na to boli? tym, że w testach konsekwentnie tego nie robią. Mosquitron opinie. Jedna kontrolowana próba przetestowana w trzech różnych częstotliwościach od 3 do 11 kHz w ciągu osiemnastu nocy w dziewięciu parach domów. w każdej z par domy wiedziały, czy ultradźwięki bawiły się w ich domu, dopóki test się nie skończy.

Mosquitron – gdzie kupić – aptekach – cena

Mosquitron - gdzie kupić - aptekach - cena„W sumie 7485 gdzie kupić komarów (10% Anopheles, 62% Culex, 27% Mansonia i 1% Aedes) złapano, 23 na dom noc.Nie było żadnej znaczącej różnicy w wyładowaniu między domami z urządzeniem ultradźwiękowym a domami z placebo dla jakiegokolwiek gatunku komara. aptekach.

” Autorzy doszli cena do wniosku:. „Zastosowane urządzenie ultradźwiękowe nie było skuteczne w zwalczaniu komarów w tej ściśle kontrolowanej próbie”. Kolejny test, o częstotliwości od 20 do 70 kHz, umieścił cztery gatunki komarów w komorze lotu, aby sprawdzić, czy polecą w kierunku źródła dźwięku, aby dostać się do przynęty imitującej zapach ludzkiego oddechu i skóry.

gdzie kupić ? Mosquitron aptekach. „W przypadku wszystkich cena gatunków nie było istotnej różnicy między liczbami uwięzionymi podczas włączania lub wyłączania urządzeń, gdy wszystkie urządzenia były testowane jednocześnie.”

Najbardziej zaskakujący wynik uzyskano z testu, w którym naukowcy policzali, ile razy komary Aedes aegypti próbowały ugryźć się w komorze testowej, w ciągu trzech minut, przy włączonym lub wyłączonym sygnale ultradźwiękowym.. Częstotliwości dźwięku (od 9,6 kHz do 18,2 kHz) początkowo wykazały znaczny wzrost. ” Częstotliwość gryzienia zmniejszyła się, gdy dźwięk był wyłączony, i wzrosła o około jedną trzecią ponownie, gdy dźwięk 11,8 kHz został włączony.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here