Silane Guard  – opinie – cena

Silane Guard  – opinie – cenaSilane Guard Chroni samochód przed agresywnym działaniem cena wody, brud, promieniowanie uv;wszystkie rysy i uszkodzenia pozostają na tej powłoce; chroni karoserię samochodu przed działaniem soli w opinie zimie; zapobiega uszkodzeniu od szamponów przy zbliżeniowych, mechanicznych i ręcznych myjniach; nadaje połysk samochodu; sprawia, że kolor nadwozia bardziej żywe, intensywne i głębokie nadaje się do samochodów wszystkich kolorach, w tym z powłoką „metalik” i „masa perłowa”.

Mieszanka Silane Guard (57 ml);gąbka-aplikator do nakładania powłok na nadwozie auto; serwetka do розполірування;lateksowe rękawice do ochrony skóry rąk; instrukcja. Pojemność 57 ml wystarcza do obsługi skorzystania z limuzyny lub samochodu, jeepa lub busów. Instrukcja stosowania:Umyć samochód i suszenie karoserii. Pionowymi ruchami wstrząśnij Silan Guard.Wlej płyn na aplikator i równomiernie opinie nanieść na nadwozia samochodu.Po wyschnięciu (5-15 min) substancja szmatką, aż do całkowitego zniknięcia plamy.

Silane Guard Uwaga! Stosować wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem, do malowanej powierzchni nadwozia. Cena Skład zaleca się stosować w miejscach, zabezpieczonych przed bezpośrednim nasłonecznieniem i kurzem.

Silane Guard – działanie – komentarze – rynek – Polska

Silane Guard – działanie – komentarze – rynek - PolskaSilane Guard Nie nakładać przy minusowych temperaturach otoczenia. W przypadku, malowanie samochodu, przed użyciem sprawdzić efekt na niewielkiej działce. Nie nakładać na tworzywa komentarze sztuczne, bumper, opony, gumowe i chromowane rynek części, szyby, reflektory. W przypadku kontaktu natychmiast przetrzeć wilgotną szmatką. Używać tylko czystej gąbki i ściereczki. Polska Po nałożeniu płynu na nadwozie nie działanie zostawiać na długi czas bez розполірування. Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Pamiętaj, że po otwarciu pojemnika z powłoką rozpoczyna się reakcja chemiczna, więc otwarty pojemnik z powłoką nie podlega przechowywania! Płyn, który pozostał po obróbce auto w dalszym ciągu nie można używać. Wosk w działanie płynie oparty na innowacyjnej technologii Hybrid Net Protection do regeneracji i polerowania zniszczonych lakierów. Polska Wydobywa głębię koloru, nadaje wysoki połysk z „efektem rosy” – rozpraszania kropel wody.

Klientów coraz bardziej rygorystyczne wymagania co do produktów do pielęgnacji samochodu, doprowadziły do powstania serii Силана straży kosmetyki. Silane Guard W ofercie znajdują się, między innymi, woski, które w szybki i łatwy sposób pomogą usunąć drobne rysy, przywracając jasność zarówno nowego, jak i starego, komentarze matowego lakieru. Rynek Ochrona z wysokim stopniem ścieranie przeznaczony do usuwania drobnych rys i polerowanie uszkodzonych matowych warstw lakieru.

Silane Guard – jak go używać? – składniki – skład – forum

Wosk ma konsystencję mleka, skład dzięki czemu łatwo rozprzestrzenia się szybko i polerowane, a produkt, który jest zawarty w produkcie Hybrid Net Protection w połączeniu z  jak go używać? mikrocząsteczkami aluminium w proszku, zapewnia gładkość porysowanych powierzchni. Nieorganiczne składniki tworzą warstwę ochronną, która chroni lakier przed szkodliwym wpływem wietrzenia. Wosk wydobywa głębię koloru, nadaje wysoki połysk z efektem rosy” – rozrzut kropli wody.Silane Guard Polish + Wax3 ma delikatny, bardzo przyjemny zapach.

Dokładnie umyć samochód i wytrzeć do sucha zamszem lub mikrofibrowego przed użyciem wosku dobrze wstrząsnąć opakowanie preparat nanieść na gąbkę, równomiernie,nałóż na jeden kawałek ciała podczas polerowania poczekaj trochę, aby wysuszyć wosk,polerska ściereczka z mikrofibry lub usunąć skład pozostałości może być użyta autem aby uniknąć zanieczyszczenia elementów z tworzyw sztucznych lub gumy,  jak go używać? zaleca się stosowanie ich z Sonax do składniki tworzyw sztucznych lub sonax żel do zewnętrznych tworzyw sztucznych jest nawilżający i ochronny skład do wilgotnego użycia, który pozostawia połysk na kilka tygodni bez konieczności ponownego polerowania.

Silane Guard Pojemność 500 ml iidealnie nadaje się do wszystkich typów lakierów, również metalizowanych.Zawiera wosk carnauba. Precyzuje kolor, Może być również używany na plastikowych i gumowych powierzchniach i dla dachów miękkich górnych odwracalnych dachów Więc profesjonalna naprawa (korekta) lakieru płaszcz daję samochodem po polerowaniu czyste i suche, bez konieczności pracy. Cena zależy od wielkości samochodu i stopnia korekcji. Cienki polerka od 200 zł do 8 godzin.

Scen pełna polerka od 300 PLN, 1-2 dni. Nakładanie twardego wosku od 100 zł, czas: 2 godziny. Forum Nakładanie ceramiki od 600 zł + cena pełnego polerowanie reflektorów (przednich, tylnych) plus ceramiczna ochrona-trwałość do 5 lat regeneracja zewnętrznych tworzyw sztucznych (futryny, listwy, nakładki progowe itp.) czyszczenie / polerowanie felg aluminiowych (tylko malowane) usuwanie naklejek z okien (np. Rejestracja, autostrady) forum zastosowanie niewidzialnych wycieraczek czyszczenie tapicerki samochodu / czyszczenie całego wnętrza,przygotowanie samochodu do sprzedaży.

Przeciwwskazania – skutki uboczne – to boli? – opinie Silane Guard

Przeciwwskazania - skutki uboczne – to boli? - opinie Silane GuardUsuwanie naklejek od ciała, także trudnych przypadków jak folie refleksyjne, czyszczenie i wycieranie skórzanej to boli? tapicerki gatunku, mycie silnika i jego kamer pod ciśnieniem gorącej wody a także czas wolny również naprawy mechaniczne (ROZRZĄDU, hamulców, zawieszenia) Przeciwwskazania Ponadto, zajmuję się też orzeźwiający wygląd motocykli i quadów. Przeciwwskazania Co nam daje polerka?  

Zadaniem usunąć wierzchnią warstwę lakieru tak, aby pozbyliśmy się brud, opinie Silane Guard którego nie da się usunąć podczas zwykłego prania i malować na nowo odzyskuje dawną świetność. Ponadto, wosku usuwa drobne rysy i redukuje głębokie. to boli?Powierzchnia lakieru jest bardzo gładka, więc możemy łatwo utrzymać samochód w czystości. opinie Silane Guard Decydując się na polerka, możemy zamocować nadwozie samochodu na kilka lat. Zapewniam was, polerka w moim skutki uboczne wykonaniu jest na najwyższym poziomie, a ceny nie są zawyżone.

Nie jestem zwolennikiem agresywnego, moja ingerencja w strukturę farby nie przekracza 5 mikronów. Po polerowaniu farba nie zamierza zebrać jak można grubszą jego warstwę, a wręcz przeciwnie, skutki uboczne aby uzyskać najlepszy efekt, nie jest ci zbyt dużo lakieru. Wpływ prawy wybór grubości pasty w połączeniu z twardością polerując te kolce, obrotów i ciśnienia. Innowacyjna technologia w nawoskować samochód.Produkt rewolucja w nawoskować, chroniąc i polerując te samochodach. Syntetyk jest wynikiem wieloletnich badań technologów w laboratoriach na całym świecie.

Silane Guard – gdzie kupić – aptekach – cena

Cena Ten wyjątkowy produkt, w którym wykorzystywane są gdzie kupić najnowsze osiągnięcia w dziedzinie, pozwoli ci szybko i łatwo ь swój samochód i sprawiają, że świecą jak nigdy można wszystkie zewnętrzne powierzchnie samochodu, w tym uszczelki gumowe, plastikowe listwy, klamki, reflektory, bez ryzyka wystąpienia białego nalotu.

Tradycyjne woski zawierają proszek, który bardzo trudno Usunąć z tworzyw sztucznych i powłok gumowych uszczelek. Silane Guard Idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów lakieru, można go używać nawet w słońcu. Konserwator przed użyciem. Nie nanosić na powierzchnie szklane. Wyczyścić ściereczką z mikrofibry mydłem bez nawilżanie. Lód-najnowszy wynalazek laboratoriów.

Aptekach Specjalna formuła płynnego syntetycznego wosku może być stosowany nawet na słońce i na gorących powierzchniach bez ryzyka negatywnych skutków. Lód zapewnia niezrównany połysk i ochronę dla wszystkich typów lakierów, w tym metalizowanych.Dumyć i osuszyć  cena samochód. Przed użyciem wstrząsnąć. Silane Guard Nanieść niewielką ilość produktu na gąbkę. Nałożyć cienką warstwę na cały samochód. Pozostaw na chwilę do wyschnięcia i drobny mgła (3-5 min). Aptekach Złożyć ściereczkę z mikrofibry i usuń nadmiar wosku, nałożonego na karoserię samochodu. Obróć tkaninę i delikatnie wypolerować, aby uzyskać diamentowy połysk.Po wyświetleniu rozwodów najpierw przetrzeć wilgotną ściereczką, a następnie wypolerować mikrofibrowego. gdzie kupić Jeśli lakier jest mocno uszkodzony, użyj bezpieczny Kolor.

PODZIEL SIĘ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here